PIXEL FRAME STUDIO

Kilka słów o Nas

Zlokalizowane w Bochni, Pixel Frame Studio oferuje profesjonalne usługi projektowania stron internetowych. Nasze podejście łączy innowacyjność z zaawansowanym doświadczeniem, pozwalając na realizację projektów, które efektywnie wspierają obecność online naszych klientów, zarówno na lokalnym, jak i tym szerszym krajowym rynku.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do regionu. Mamy za sobą projekty dla odbiorców z całej Polski oraz zagranicy. Wśród naszych klientów znajdują się miedzy innymi: Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej we Lwowie, amerykański artysta Wojtek Urich oraz znana fotografka Anna Bloda, która prowadzi swoje studio w Nowym Jorku. Każde zlecenie traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem, dążąc do tego, aby nasze rozwiązania były nie tylko estetycznie dopracowane, ale przede wszystkim funkcjonalne i skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

W Pixel Frame Studio łączymy kompetencje projektantów i programistów z wiedzą specjalistów SEO, aby strony naszych klientów osiągały wysoką widoczność w sieci. Zaawansowane techniki pozycjonowania i optymalizacji zapewniają naszym realizacjom lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na wzrost rozpoznawalności marki i liczby potencjalnych klientów.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które przyczyniają się do sukcesu naszych klientów w internecie. Niezależnie od lokalizacji, każdy klient może liczyć na nasze pełne zaangażowanie i profesjonalizm. PIXEL FRAME STUDIO to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacyjnością, tworząc projekty, które stanowią solidną podstawę dla obecności Twojej firmy w sieci.

Zapraszamy do współpracy – PIXEL FRAME STUDIO

Skills

Rzuć wyzwanie naszym umiejętnością

Rzuć wyzwanie naszym umiejętnościom , a przekonasz się, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

WordPRess

 Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i prostocie obsługi, zarządzanie Twoją stroną będzie przyjemne, i banalnie proste.

E-COMMERCE

Z naszą pomocą możesz szybko i łatwo wejść do świata sprzedaży online. Zaprojektujemy twój sklep i nauczymy cię jak go obsługiwać.

SOCIAL MEDIA

Zbudujemy twoją markę, zaplanujemy pożądane treści, będziemy monitorować efektywność na platformach społecznościowych.

VIDEO

W dzisiejszych czasach Video to nieodzowny składnik skutecznej reklamy w Internecie, jeżeli chcesz się wyróżnić, stworzymy dla ciebie Video-kampanie.